Szamba betonowe Oleszyce

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych obu czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Oleszyce

Szamba dwukomorowe Oleszyce

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale również wyższa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i dźwigu, bo zbiornik oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645