Szamba betonowe Nowa Sarzyna

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale najlepiej robić to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Nowa Sarzyna

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Nowa Sarzyna

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645