Szamba betonowe Nowa Dęba

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w grunt, w jakich zbiera się ścieki domowe. Są one trwałe i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także instalację szamb, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Nowa Dęba

Szamba dwukomorowe Nowa Dęba

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale również większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645