Szamba betonowe Nisko

Budując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości komunalne. Są one trwałe i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie szamb, bo jedynie połączenie tych obu czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Nisko

Szamba dwukomorowe Nisko

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz również wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba polecamy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki i podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645