Szamba betonowe Narol

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy robić to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Narol

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Narol

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, lecz również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod szambo o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645