Szamba betonowe Leżajsk

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak należy wykonywać to cyklicznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Leżajsk

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Leżajsk

Wśród bogatej oferty materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645