Szamba betonowe Lesko

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Lesko

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Lesko

Wśród bogatej oferty materiałów, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645