Szamba betonowe Łańcut

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy robić to regularnie, aby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Łańcut

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Łańcut

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645