Szamba betonowe Kolbuszowa

Stawiając dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, ponieważ tylko połączenie tych dwóch czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Kolbuszowa

Szamba dwukomorowe Kolbuszowa

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz także większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt usługi. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645