Szamba betonowe Kołaczyce

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Kołaczyce

Szamba dwukomorowe Kołaczyce

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale również wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645