Szamba betonowe Kańczuga

Realizując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Kańczuga

Szamba dwukomorowe Kańczuga

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości szamba proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, bo szambo sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645