Szamba betonowe Jedlicze

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przekłada się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę wykopania i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także montaż szamb, bo tylko połączenie tych dwóch czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Jedlicze

Szamba dwukomorowe Jedlicze

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale również wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie posiadają własnej koparki oraz podnośnika, jako że szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645