Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Budując dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w ziemię, w których zbiera się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, ponieważ tylko zestawienie tych obu czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Szamba dwukomorowe Iwonicz-Zdrój

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz również większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, jako że szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645