Szamba betonowe Głogów Małopolski

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak należy robić to regularnie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Głogów Małopolski

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Głogów Małopolski

Wśród bogatej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645