Szamba betonowe Dynów

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, ponieważ tylko połączenie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Dynów

Szamba dwukomorowe Dynów

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz również wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości szamba proponujemy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645