Szamba betonowe Dukla

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości komunalne. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Dukla

Szamba dwukomorowe Dukla

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale również wyższa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne pojemności szamba polecamy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki i podnośnika, jako że zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645