Szamba betonowe Cieszanów

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości domowe. Są one trwałe i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację szamb, bo tylko połączenie tych obu czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Cieszanów

Szamba dwukomorowe Cieszanów

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645