Szamba betonowe Brzozów

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w których przechowuje się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie montażu i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Brzozów

Szamba dwukomorowe Brzozów

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz także większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że szambo oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645