Szamba betonowe Brzostek

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Brzostek

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Brzostek

Wśród bogatej oferty materiałów, z jakich można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej jakości usługi, które nie będą wymagały częstego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645