Szamba betonowe Błażowa

Budując dom w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w grunt, w których zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, bo tylko zestawienie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Błażowa

Szamba dwukomorowe Błażowa

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz również większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności zbiorników polecamy szczególnie gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz dźwigu, jako że szambo przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645