Szamba betonowe Baranów Sandomierski

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy budowie, jak również podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także instalację zbiorników, bo tylko połączenie tych dwóch rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Baranów Sandomierski

Szamba dwukomorowe Baranów Sandomierski

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale także większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645