Szamba betonowe Zdzieszowice

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy robić to systematycznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Zdzieszowice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Zdzieszowice

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, lecz również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645