Szamba betonowe Zawadzkie

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy wykonywać to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Zawadzkie

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Zawadzkie

Wśród szerokiej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości produkty, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645