Szamba betonowe Wołczyn

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, bo tylko zestawienie tych dwóch rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Wołczyn

Szamba dwukomorowe Wołczyn

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale również wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645