Szamba betonowe Strzelce Opolskie

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale najlepiej wykonywać to systematycznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Strzelce Opolskie

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Strzelce Opolskie

Pośród szerokiej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645