Szamba betonowe Prudnik

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak najlepiej robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Prudnik

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Prudnik

Pośród bogatej oferty materiałów, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości usługi, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645