Szamba betonowe Prószków

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak najlepiej wykonywać to regularnie, aby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Prószków

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Prószków

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy produkty, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645