Szamba betonowe Praszka

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Praszka

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Praszka

Wśród bogatej oferty tworzyw, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645