Szamba betonowe Paczków

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Paczków

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Paczków

Pośród bogatej oferty tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości usługi, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645