Szamba betonowe Ozimek

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak najlepiej wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Ozimek

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Ozimek

Pośród bogatej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości produkty, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645