Szamba betonowe Otmuchów

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Otmuchów

Szamba dwukomorowe Otmuchów

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale także większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości szamba proponujemy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, jako że szambo oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645