Szamba betonowe Olesno

Realizując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich zbiera się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę montażu oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, tak przy instalacji, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, bo jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Olesno

Szamba dwukomorowe Olesno

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale również wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu szamba. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy szczególnie kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645