Szamba betonowe Niemodlin

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również instalację zbiorników, bo tylko połączenie tych obu czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Niemodlin

Szamba dwukomorowe Niemodlin

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz również wyższa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645