Szamba betonowe Namysłów

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak najlepiej robić to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Namysłów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Namysłów

Wśród bogatej oferty materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645