Szamba betonowe Lewin Brzeski

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale najlepiej robić to regularnie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Lewin Brzeski

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Lewin Brzeski

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy produkty, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645