Szamba betonowe Leśnica

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w ziemię, w których zbiera się ścieki komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również montaż szamb, bo tylko zestawienie tych dwóch rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Leśnica

Szamba dwukomorowe Leśnica

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz także większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz podnośnika, jako że szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645