Szamba betonowe Krapkowice

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy robić to regularnie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Krapkowice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Krapkowice

Pośród bogatej oferty tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645