Szamba betonowe Korfantów

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w zakresie odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Korfantów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Korfantów

Wśród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645