Szamba betonowe Kolonowskie

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na długość korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, bo jedynie zestawienie tych obu czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Kolonowskie

Szamba dwukomorowe Kolonowskie

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz także większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645