Szamba betonowe Kluczbork

Realizując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się nieczystości komunalne. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, tak przy instalacji, jak i podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także wkopanie szamb, ponieważ tylko połączenie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Kluczbork

Szamba dwukomorowe Kluczbork

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale również większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645