Szamba betonowe Kietrz

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie montażu i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także montaż zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Kietrz

Szamba dwukomorowe Kietrz

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale także większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki i dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645