Szamba betonowe Grodków

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę instalacji i instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Grodków

Szamba dwukomorowe Grodków

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także wyższa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki oraz dźwigu, jako że szambo oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645