Szamba betonowe Gorzów Śląski

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich zbiera się nieczystości komunalne. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Gorzów Śląski

Szamba dwukomorowe Gorzów Śląski

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz również większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości szamba polecamy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645