Szamba betonowe Gogolin

Realizując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się nieczystości komunalne. Są one mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak również podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, bo tylko zestawienie tych obu rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Gogolin

Szamba dwukomorowe Gogolin

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz również większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności szamba polecamy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645