Szamba betonowe Głuchołazy

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale najlepiej robić to regularnie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Głuchołazy

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Głuchołazy

Wśród bogatej oferty tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645