Szamba betonowe Głubczyce

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w zakresie odprowadzania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak należy robić to regularnie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Głubczyce

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Głubczyce

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości produkty, które nie będą wymagały częstego wylewania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645