Szamba betonowe Głogówek

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy robić to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Głogówek

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Głogówek

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645