Szamba betonowe Dobrodzień

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale najlepiej wykonywać to systematycznie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Dobrodzień

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Dobrodzień

Pośród bogatej oferty tworzyw, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości produkty, które nie będą wymagały częstego wylewania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645