Szamba betonowe Baborów

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak najlepiej robić to systematycznie, aby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Baborów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Baborów

Wśród bogatej oferty materiałów, z jakich można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, lecz również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod zbiornik o wybranej pojemności bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645