Szamba betonowe Zator

Realizując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również instalację szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Zator

Szamba dwukomorowe Zator

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz także większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zwykle nie mają własnej koparki i dźwigu, jako że szambo sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645